Eyl
1

2013-2014 Batik Mont Modelleri

Kış aylarının yaklaşması ile mont arayışına giren kadın ve erkekler şık bir görüntü sergileyebilmek için büyük çaba sarf etmektedirler. Birbirinden farklı markalar arasından beğendikleri montları kış aylarının serin havasından korunmak için kullanmaktadırlar. Özellikle bu konuda insanlara büyük avantaj sağlayan 2013-2014 Batik modelleri arasından istediğiniz mont modelini seçebilirsiniz.

Erkekler ve çocuklar için oluşturulmuş mont modelleri arasından bedeninize en uygun mont modelini seçerek deneme imkânı elde edebilirsiniz. Spor ve klasik şekilde bulunan mont modellerinden zevkinize en çok hitap eden modeli seçerek çok uygun fiyatlara bu montlara sahip olabilirsiniz.

Kadınlar giyim ve kuşam konusu kadar mont seçimine de çok önem verdikleri için 2013-2014 Batik mont modelleri arasında kadınlar için ayrı bir kreasyon oluşturulmuştur.  Özellikle kürk detaylı geniş olan montlar bu senenin trendleri arasındadır. Ayrıca önlerinde düğmeler bulunan kemerli mont modelleri de çok rağbet gören çeşitler arasında yer almaktadır. Soğuk havadan korunmak isteyen kadınlar pelüş modellerini tercih ederek mont seçimini tamamlamayı düşünmektedirler. Yerlere kadar uzanan uzun mont modelleri kadınlara farklı bir görünüm sağlamaktadır.

Aynı zamanda önleri kısa arkaları uzun olan kaşe modelleri de kışın tercih edilen mont modelleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bornoz şeklini andıran kabanlar da kadınlar tarafından çok kullanıldığı için Batik markası bu tar mont modellerini de ele almayı ihmal etmemiştir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
2013-2014 Batik Mont Modelleri, 6.3 out of 10 based on 3 ratings By fatih_999  //  Moda  //  No Comments

Leave a comment

  • Rastgele

  • Etiket Bulutu